Pomiar czasu

Elektroniczny pomiar czasu stał się nieodłącznym elementem każdej imprezy biegowej, triathlonowej, rowerowej czy nordic walking. Firma inesSport świadczy usługi pomiaru czasu w oparciu o sprzęt uznanej na całym świecie marki ChronoTrack:

  • lider na rynku elektronicznego pomiaru czasu
  • najwyższy standard jakości
  • 99,97% skuteczności pomiarów
  • używany podczas największych imprez biegowych na świecie (m.in.: Chicago Marathon, New York Marathon, Paris Marathon, Roma Marathon)

Pomiar czasu w Łodzi – od tego zaczynaliśmy, teraz swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, zarówno na biegach ulicznych, ultra, górskich, jak i zawodach mtb czy triathlonach. Dzięki najlepszemu oprogramowaniu, które przetwarza dane zaimportowane ze sprzętu, system ChronoTrack osiąga najwyższy stopień dokładności pomiaru czasu.

Bardzo ważnym elementem oprogramowania jest szybka i nieograniczona możliwość tworzenia dowolnych kategorii wiekowych lub dodatkowych, zgodnych z wymaganiami organizatora oraz możliwość publikacji wyników „live”.

Elektroniczne zgłoszenia, które usprawniają pracę biura zawodów, pozwalają na bieżąco śledzić zapisy i oszacować liczbę zawodników zamierzających wziąć udział w wydarzeniu. Rozbudowany portal do rejestracji pozwala na wiele dodatkowych opcji, które uatrakcyjnią ofertę zawodów.

Połączenie wysokiej klasy sprzętu, z naszym autorskim oprogramowaniem i wieloletnim doświadczeniem, pozwala na sprawne przeprowadzenie imprez sportowych począwszy od zapisów, aż do dekoracji zwycięzców.

Do elektronicznego pomiaru czasu wykorzystujemy chipy zwrotne mocowane do butów lub kostki (triathlon) jak i jednorazowe w numerach startowych.