Numery Startowe

Szukasz numerów startowych? Pamiętaj, że numery startowe to identyfikator oraz niezbędny element wyposażenia uczestnika każdej imprezy sportowej. Przede wszystkim warto więc zadbać o profesjonalny wydruk w jak najkrótszym czasie.

W naszej ofercie znajdą Państwo numery drukowane na wytrzymałym, wodoodpornym papierze, które sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Oferujemy numery startowe w formacie zgodnym z IAAF oraz A5. Ponadto numer startowy może być spersonalizowany (imię i nazwisko) oraz wyposażony w otwory do mocowania.

Numery startowy to również powierzchnia reklamowa dla potencjalnych sponsorów czy partnerów – dlatego możemy na nich zamieścić dowolne znaki graficzne oraz logotypy (reklamy, herby, kody kreskowe).

Zastanawiasz się czy wydrukujesz numery startowe w Łodzi ? Napisz do nas, dostarczymy Ci numery osobiście na terenie Łodzi. Potrzebujesz numerów startowych na imprezę w innym regionie Polski? Żaden problem! Wyślemy Ci je kurierem pod wskazany adres!

Podsumowując numer startowy to wizytówka każdej imprezy sportowej. Czytelny projekt w połączeniu z wysokiej klasy wydrukiem to nieodłączny element każdej imprezy sportowej. Z naszej oferty skorzystali na przykład organizatorzy: Bieg Fabrykanta, Triathlon Stryków i Rawa, Ultra Kamieńsk, Dycha Justynów – Janówka, UltraMaraton Leśna Doba, Kleszczów na 5, Kleszczowska Dziesiątka, Bieg Wdzięczności, Bieg Powstańca, Biegi Tropem Wilczym.