Organizacja imprez sportowych

Organizacja imprez sportowych to już nie tylko rywalizacja zawodników, ale przede wszystkim doskonałe narzędzie do promocji miast, regionów czy firm. Ponadto dobrze przygotowane i przeprowadzone wydarzenia sportowe, wzbudzają zainteresowanie mediów, środowiska sportowego oraz kibiców.

Pierwsze imprezy sportowe zorganizowaliśmy w Łodzi w 2005 roku, od 2009 zajmujemy się tym zawodowo pod marką inesSport. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze zawodów, jak również organizacji imprez sportowych od pomysłu aż po jego realizację. Działamy głównie na rynku wydarzeń biegowych, rowerowych, nordic walking, triathlonowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas organizacji imprez sportowych, gwarantujemy najwyższy poziom realizacji Państwa zamówienia!

W Naszej ofercie znajdą również Państwo pamiątkowe medale, personalizowane statuetki oraz inne gadżety, które uatrakcyjnią organizowaną imprezę.

Organizacja imprez sportowych to Nasza praca i pasja! Czy robimy to dobrze? Sprawdź zrealizowane przez nas projekty takie jak na przykład Łódź Business Run, Bieg Fabrykanta, City Trail Łódź, Triathlon Stryków czy Kleszczów na 5, Ultra Kamieńsk. to tylko część naszych realizacji, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.