Biegi wirtualne

Biegi wirtualne to alternatywne rozwiązanie na organizację imprez sportowych. Jeśli nie możesz zrobić biegu, wyścigu kolarskiego czy innego wydarzenia sportowego z uwagi na obowiązujące przepisy pomyśl nad wersją wirtualną! Biegi wirtualne to rywalizacja zawodników, ale przede wszystkim doskonałe narzędzie do utrzymywania relacji z uczestnikami twoich wydarzeń!

Biegi Wirtualne alternatywna organizacja imprez sportowych. Pomysł to jedno, ale ważna jest też otoczka imprezy. Profesjonalny formularz zgłoszeniowy, dający możliwość na bieżąco śledzić zapisy i oszacować liczbę zawodników zamierzających wziąć udział w Twoim wydarzeniu. Ponadto rozbudowany portal do rejestracji pozwala na wiele dodatkowych opcji, które uatrakcyjnią ofertę zawodów.

Każde wydarzenie sportowe nawet wirtualne potrzebuje wyników. Bez względu czy Twoje wydarzenie będzie trwało jeden dzień, tydzień czy dwa możemy uruchomić wyniki „live”. Dzięki czemu na bieżąco będą one aktualizowane, co doda imprezie dodatkowej otoczki i przysporzy startującym sporo emocji.

Pierwsze biegi wirtualne obsługiwaliśmy już w 2014 roku. Od tamtej pory nasza oferta została rozbudowana tak, żeby wspomóc tego typu wydarzenia. Od 2009 zajmujemy się zawodowo organizacją imprez sportowych pod marką inesSport. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze zawodów, jak również organizacji imprez sportowych od pomysłu aż po jego realizację. czy pomiarem czasu. Działamy głównie na rynku wydarzeń biegowych, rowerowych, nordic walking, triathlonowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej podczas organizacji imprez sportowych, gwarantujemy najwyższy poziom realizacji Państwa zamówienia!

Organizacja imprez sportowych to Nasza praca i pasja. Czy robimy to dobrze? Sprawdź zrealizowane przez nas projekty takie jak na przykład Łódź Business Run, Bieg Fabrykanta, City Trail Łódź, Triathlon Stryków czy Kleszczów na 5, Ultra Kamieńsk. To tylko część naszych realizacji, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.