Niedzielne bieganie w Poddębicach i Niewiadowie!

Dodano: 2017-06-01 14:16:35

W najbliższą niedzielę spotkacie nas na dwóch imprezach biegowych! Będziemy na III Poddębickim Biegu bez Barier o III Biegu w Niewiadowie. III Poddębicki Bieg Bez Barier odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca (04.06). Do zawodów zgłosiło się już ponad 300 zawodników, którzy rywalizować będą na nowej 10 km trasie wytyczonej w Poddębicach i okolicznych miejscowościach. Na starcie biegu stanie ubiegłoroczny zwycięża Artur Kozłowski aktualny Mistrz Polski w maratonie oraz reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.  Przypominamy, że wszyscy uczestnicy Biegu bez Barier jak co roku otrzymają w pakiecie startowym koszulki techniczne, wejście na termy w Poddębicach oraz po raz pierwszy pas na numer startowy! Na mecie na wszystkich czekać będą pamiątkowe medale! 
 
 
Wzorem ubiegłych edycji podczas imprezy nie zabraknie biegów dla dzieci oraz marszu nordic walking, których trasy wytyczone będą w Ogrodzie Zmysłów. III Poddębicki Bieg bez Barier po raz pierwszy w tym roku włączony został do cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Do Biegu bez Barier można się zapisać poprzez formularz dostępny na stronie www.biegbezbarier.pl do końca czwartku do godz. 23:59 oraz w dniu biegu w biurze zawodów. Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie www.biegbezbarier.pl oraz na profilu biegu na Facebook.
 

Bieg w Niewiadowie Razem po Zdrowie odbędzęsie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ujazd Pana Artura Pawlaka.  Start i meta biegu Zespół Szkół w Osiedlu Niewiadów. W tym roku trasa 10 km biegu będzie poprowadzi  przez sołectwa Gminy oraz ok 2km drogą leśną. Przed biegiem głównym o godz. 9:20 odbędzie się bieg rekreacyjny dla dzieci na dystansie 500 m. Dzieci  na mecie otrzymają medale i dyplomy.  Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, wodę, medal okolicznościowy i posiłek regeneracyjny. Dla najlepszych uczestników biegu w poszczególnych kategoriach przygotowaliśmy statuetki. Gościem honorowym biegu będzie Pani Wanda Panfil polska lekkoatletka, maratonka, mistrzyni świata z Tokio. 
 
Do Biegu w Niewiadowie można zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie www.biegwniewiadowie.pl dziś do godzny 23:59 (01.06) oraz w dniu zawodów w godzinach pracy biura.

Powrót

Kontakt

Dane firmy:

inesSport

Agnieszka Wolska - Sobecka

ul. Jutrzenki 9 m. 7

93 - 377 Łódź

NIP 772-186-33-73

Telefon:

608 618 583

783 359 552

Mail:

kontakt@inessport.pl

Formularz kontaktowy:

Podaj wynik: × =