Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja już w środę!

Dodano: 2017-04-30 18:44:47

Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja odbędzie się w Wiączyniu Dolnym w dniu 3 Maja. Trasy zawodów wytyczone zostały na terenie Lasu Wiączyńskiego, biegacze do wyboru mają dwa dystanse 21 km i 10 km, zaś miłośnicy nordic walking będą rywalizować na dystansie 10 km. Nie zabraknie również biegów dla dzieci.
 
 
- Gmina Nowosolna ma szczególnie wysoki potencjał środowiska naturalnego, unikalne w tej części Polski ukształtowanie terenu, zachęcające wręcz do uprawiania wszelkich form sportu i aktywnej turystyki. Dlatego też wszelkie inicjatywy związane z promocją zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu są mi szczególnie bliskie – mówi Piotr Szcześniak Wójt Gminy Nowosolna, dodając -  Jestem pewien, że Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja w Lesie Wiączyńskim przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sportu, zarówno amatorom jak i wyczynowcom.
 
Jak co roku na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji, pyszne jedzenie, plac zabawa dla dzieci.
 
- Podczas imprezy nie zabraknie tradycyjnych, widowiskowych pokazów jeździeckich. Na mecie na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe odlewane medale, które swoim kształtem będą nawiązywać do księgi symbolizującej Konstytucję 3 Maja – mówi Bartłomiej Sobecki organizator zawodów.
 
Do Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja można zgłaszać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie biegu do 30 kwietnia do godz. 23:59 oraz w dniu zawodów, w biurze biegu zlokalizowanym na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym.
 
Organizatorami zawodów są firma inesSport, Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Zbyszko” oraz KB Nowosolna, a Honorowy Patronat nad imprezą objęli Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień oraz Wójt Gminy Nowosolna – Piotr Szcześniak.
 
Szczegółowe informacje dotyczące imprezy dostępne są na stronie ww.majowy.biegampolodzi.pl. Zachęcamy również do odwiedzania profilu imprezy na Facebook. 

Powrót

Kontakt

Dane firmy:

inesSport

Agnieszka Wolska - Sobecka

ul. Jutrzenki 9 m. 7

93 - 377 Łódź

NIP 772-186-33-73

Telefon:

608 618 583

783 359 552

Mail:

kontakt@inessport.pl

Formularz kontaktowy:

Podaj wynik: × =