I Bełchatowski Bieg Nocny

Dodano: 2017-02-24 10:23:17

Wystartowały zapisy na „I Bełchatowski Bieg Nocny”, którego uczestnicy 11 marca pobiegną ulicami jednego z bełchatowskich osiedli. Walkę z mrokiem i 6-kilometrowym dystansem stoczy maksymalnie dwustu biegaczy. Start biegu o godz. 21.
 
 
– Takiego biegu w naszym mieście jeszcze do tej pory nie było, dlatego też cieszę się, że udaje nam się realizować ten pomysł. Mam nadzieję, że inicjatywa spotka się z pozytywnym odzewem, frekwencja na starcie dopisze, dzięki czemu już corocznie będziemy mogli organizować takie nocne wydarzenie – przekonuje Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.
 
Bieg rozpocznie się o godz. 21 na placu przy boiskach Szkoły Podstawowej nr 12, a jego trasa prowadzić będzie ulicami Antracytową, św. Faustyny Kowalskiej i Witolda Budryka. Trasa liczyć będzie 6 km, na co składają się 3 pętle po 2 km. Zapisy prowadzone są na stronie www.zapisy.inessport.pl, a opłata startowa wynosi 20 zł. Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 19, przed startem zaplanowana została wspólna rozgrzewka.
 
Nagrody przewidziane zostały dla pierwszych sześciu biegaczy w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet (nagrody rzeczowe oraz puchary), dla najstarszego zawodnika i zawodniczki (puchary) oraz najlepszego biegacza i biegaczki z Bełchatowa, których fundatorem jest spółka WOD-KAN.
 
– Organizując nocne spotkanie biegaczy jesteśmy świadomi, że „Bełchatowska Piętnastka” jest jednym z miejskich symboli sportu, który w tym roku również jest w kalendarzu naszych imprez. Nie ukrywam, że z inicjatywą biegu nocnego chcemy podążać w tym samym kierunku. W chwili wyczerpania limitu 200 osób otrzymamy wyraźny sygnał, że warto nieustannie aktywizować naszą lokalną społeczność – dodaje dyrektor nowo powstałej jednostki.
 
Szczegółowe informacje dotyczące  Bełchatowskiego Biegu Nocnego dostępne są na stronie www.mcs.belchatow.pl

Powrót

Kontakt

Dane firmy:

inesSport

Agnieszka Wolska - Sobecka

ul. Jutrzenki 9 m. 7

93 - 377 Łódź

NIP 772-186-33-73

Telefon:

608 618 583

783 359 552

Mail:

kontakt@inessport.pl

Formularz kontaktowy:

Podaj wynik: × =